دسته‌بندی نشده · نوامبر 13, 2021 0

دانلود پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

دانلود پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

با کیفیت ترین پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق , دانلود پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق از سیدا , سایت دانلود پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

پاورپوینت-انتقال-اطلاعات-از-طريق-خطوط-برقلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 54 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

بنام خدا
انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق
Plc
( power line carrier )
چکیده :
فناوري انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق، به مصرف کننده نهايي، يکي از فناوري هاي رو به رشد در بسياري از کشورهاي پيشرفته ي جهان است. بسياري از کشورهاي در حال توسعه نيز، براي استفاده و به کارگيري اين فناوري در سطح شبکه ي برق مطالعاتي انجام داده و برخي از آن ها به نصب آن پرداخته اند. از اين رو در اين پروژه، ابتدا به معرّفي و کليات فني اين فناوري پرداخته مي شود و سپس مزايا، کاربـردها و مشکـلات آن ذکر مي شود.
مقدمه:
از سال ها قبل در خطوط فشار قوي ( 400KV, 230KV, 132KV, 3KV ) از plc براي اهداف کنترلي و حفاظتي بين نيروگاه ها و پست هاي فشار قوي و مراكز كنترلي (ديسپاچينگ) استفاده مي شود. براي مثال مي توان به كنترل تنظيم توليد نيروگاه ها از راه دور (تنظيم نقطه مرجـع نيروگاه)، ارتباط تلفـني بين پست هاي فشار قوي و نيروگاه ها، ارسال مقدار توان، انرژي، ولتاژ و جريان کل شبکه به مرکز ديسپاچينگ، فرامين حفاظتي و… نام برد. در واقع PLC انتقال داده هاي مخابراتي را در خطوط فشار قوي بر عهده دارد .
با شروع تجديد ساختار در صنعت برق و به وجود آمدن بازارهاي رقابتي برق، لزوم مشارکت مصرف کننده در بازار برق (از قبيل کنترل مصرف، مديريت مصرف يا DSM ، اندازه گيري مصرف به صورت Real Time براي اهدافي مانند پيش بيني بار و … ) احساس شد. لازمه مشارکت مصرف کننده در اين بازار وجود تجهيزات مخابراتي موثر بين مصرف کننده هاي صنعتي، تجاري و حتي مسکوني در شبکه هاي توزيع برق است. PLC ، يکي از گزينه هاي موجود است که امکان پياده سازي آن نسبتا ساده است.

 

دانلود فایل

پشتیبانی اول پیامک تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

 پکیج پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

 خرید پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

 سایت پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

 بهترین پاورپوینت انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق

آپلود عکس