دسته‌بندی نشده · نوامبر 10, 2021 0

دانلود پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

دانلود پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

با کیفیت ترین پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف , دانلود پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف از سیدا , سایت دانلود پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

پاورپوینت-کاربرد-ریاضی-در-علوم-مختلفلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 27 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

بسم لله الرحمن ارحیم
کاربرد ریاضی در علوم مختلف
ریاضیات یک شیوه تفکر است و ما را به داشتن راهبردی در سازماندهی و تجزیه و ترکیب داده ها، آن هم نه منحصراً در محاسبات مجهز می کند به دلیل کثرت روابط ریاضی با شاخه های مختلف علوم از هر شاخه اصلی علوم انسانی، زیستی، زمین شناسی، مهندسی به اختصار به گوشه ای از این ارتباط اشاره می کنیم.
ریاضی و قرآن
به حق ریاضیات در کتاب آسمانی بدان گونه اثراتی را از خود به جا گذاشته است که باید خداوند را مالک اصلی و بانی منحصربه فرد ریاضیات در چرخه گردون آفرینش معرفی کرد واژه هایی که در معنا با یکدیگر ارتباط پیدا می کنند از نظر تعداد دارای ارتباط ریاضی هستند به عنوان مثال کلمه جزا 117 بار و مغفرت 334 یعنی 2 برابر جزا و کیفر بیان شده است. در برابر 11 بار بکار رفتن کلمه ابلیس به همان تعداد فرمان به استعاذه تکرار شده است .
صراط الذین انعمت علیهم غیر مغضوب علیهم و لا الضالین
ریاضی و اقتصاد
کاربرد ریاضیات در رشته اقتصاد نسبت به سایر رشته های علوم اجتماعی برجسته تر است. ریاضیات شعبه ای از علوم است که علمیت آن جنبه محض و خالص دارد پس از اقتصاد، مدیریت از ریاضیات در تحلیل مسائل خود استفاده های فراوانی می کند.
ریاضی و معماری
علم معمای به طرز زیبا و جذابی نقوش هندسه را به تصویر در
می آورد اگر به آثار باستانی و ابنیه تاریخی و ساختنمان های مختلف نظر کنیم ایده های هندسی، دورانها، بازتاب ها همراه با ذوق و هنر قابل درک و شناسایی است. از خطوط موازی و خصوصاً متساوی الفاصله در نقشه کشی و ترسیمات استفاده می شود. متقارن در رسم نقوش کاشی کاری و معماری کاربرد دارد. هنرمندان معماری اسلامی از فرمول های پیچیده ریاضی و هندسه استفاده کرده اند که چندین قرن بعد توسط ریاضی دانان غرب کشف شده است .

 

دانلود فایل

پشتیبانی اول پیامک تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

 پکیج پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

 خرید پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

 سایت پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

 بهترین پاورپوینت کاربرد ریاضی در علوم مختلف

آپلود عکس