دسته‌بندی نشده · نوامبر 10, 2021 0

دانلود پاورپوینت بهداشت اب

دانلود پاورپوینت بهداشت اب

با کیفیت ترین پاورپوینت بهداشت اب , دانلود پاورپوینت بهداشت اب از سیدا , سایت دانلود پاورپوینت بهداشت اب

پاورپوینت بهداشت اب

پاورپوینت-بهداشت-ابلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 36 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

بنام خدا
مقدمه
آب ارزنده ترین هدیه ای است که خدا وند نثار بشر کرده است، و از نیازهای اساسی برای حیات تمام موجودات کره زمین است. در دین اسلام تاکید ویژه ای بر آب شده بطوریکه در 43 قرآن کریم63 بار از آب یاد شده است .
یکی از شاخصه های رشد توسعه در کشورها دسترسی به آب سالم و بهداشتی است. آب سالم آبی است که عوامل فیزیکی، شیمیایی و میکروبی آن در حد استاندارد بوده و مصرف آن عارضه سوئی در درازمدت یا کوتاه مدت در انسان ایجاد نکند .
روزانه ده هزار کودک در دنیا بدلیل ابتلا به اسهال می میرند که یکی از دلایل آن آب آشامیدنی آلوده است. همچنین 80درصد کل بیماریها و بیش از یک سوم مرگ و میرها در کشورهای در حال توسعه به دلیل مصرف آب آلوده می باشد .
دسترسي به آب سالم ودفع بهداشتي فاضلاب جزو نيازهاي اوليه انسان مي باشد . در اين راستا وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشكي ( مطا بق آئين نامه بهداشت محيط مصوب هيأت وزيران ) به منظور حفظسلامت وبهداشت مردم مكلف است كيفيت آب آشاميدني عمومي از نقطه آبگيري تا مصرف رااز نظربهداشتي تحت نظارت مستمر قرار دهد. آلوده كردن آب آشاميدني ممنوع است وبا متخلفان مطابق مقررات رفتار خواهد شد. وزارت بهداشت موظف است نواقصي راكه موجب آلودگي منابع آب ميگردد به دستگاه ذيربط اعلام كندتا رأساﹰنسبت به رفع آن اقدام نمايد
هدف کلی :
سلامت جامعه ازطريق كاهش موارد حفظ وارتقاءسطح بيماريهاي منتقله بوسيله آب

 

دانلود فایل

پشتیبانی اول پیامک تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

 پکیج پاورپوینت بهداشت اب

 خرید پاورپوینت بهداشت اب

 سایت پاورپوینت بهداشت اب

 بهترین پاورپوینت بهداشت اب

آپلود عکس