دسته‌بندی نشده · نوامبر 10, 2021 0

دانلود دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

دانلود دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

با کیفیت ترین دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer ) , دانلود دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer ) از سیدا , سایت دانلود دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

دانلود-پاورپوینت-ssl-(secure-socket-layer-)لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 14 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

1
Subject : ssl
SSL (secure Socket Layer )
2
فهرست مطالب
مقدمه
ssl چيست ؟
ملزومات یك ارتباط مبتنی بر پروتكل امنیتی ssl
قفل امنیت SSL
مكانیزم‌های تشكیل‌دهنده ssl
اجزای پروتكل SSL
شرکتهای تحت پوشش SSL در ايران
3
Subject : ssl
مقدمه
بسیار واضح است که امروزه امنیت اطلاعات یکی از ضروری‌ترین مسائل در زمين ه تبادل اطلاعات است. چرا که با وجود نفوذگران و دشمنانی که چه عمداً و چه غیر عمد به دنبال دستیابی به اطلاعات و خراب کردن و عوض نمودن آنها هستند، دیگر نمی‌توان تصور نمود که تمام کانال‌ها امن بوده و تبادل اطلاعات از خطر مصون می‌باشد. لذا استفاده از نرم‌افزارها و پروتکل‌های رمزنگاری در لایه‌های مختلف شبکه باعث ایجاد امنیت و صحت در تبادل اطلاعات می‌باشد. در این زمینه ابزارها و پروتکل‌های مختلفی وجود دارد که مرورگرهای اینترنت از آنها استفاده می‌کنند. ولیکن در اینجا نحوه عملکرد ابزار SSL بیان می‌گردد که اکثر مرورگرهای اینترنت آن را بکار می‌برند .
4
Subject : ssl
ssl چيست؟
SSL كه از لحاظ لغوی مخفف secure Socket Layer می باشد، يک تکنولوژی ا ستاندارد و به ثبت رسيده برای تامين ارتباطی‌‍ امن ، مابين يک وب سرور و يک مرورگر اينترنت است . اين ارتباط امن از تمامی اطلاعاتی که ما بين وب سرور و مرورگر اينترنت ) کاربر) انتقال مي يابد , محافظت مي کند تا اين انتقال به صورت محرمانه و دست نخورده باقی بماند. SSL يک استاندارد صنعتی است كه توسط مليونها وب سايت در سراسر جهان برای برقراری امنيت انتقال اطلاعات استفاده مي شود.
این پروتکل امنيتي در دهه 1990 توسط کمپانی Netscape برای اولین بار به منظور انتقال اطلاعات بصورت امن بین دونقطه در اینترنت تهیه شد و پس از مدتی علاوه بر مرورگر Netscape Navigator و خانواده آن، مرورگر Internet Explorer نیز از آن استفاده کرد.
5
Subject : ssl
در واقع SSL پروتكلی است كه پایین‌تر از لایه كاربرد ی (لایه 4 ازمدل (TCP/IP و بالاتر از لایه انتقال (لایه سوم از مدل ( TCP/IP ق ـــ رار می‌گیرد.
مزیت استفاده از این پروتكل بهره‌ گیری از موا ر د امنیتی تعبیه شده آن برای امن كردن پروتكل‌های غیرامن لایه كاربردی نظیر HTTP ، LDAP ، IMAP و… می‌باشد كه براساس آن الگوریتم‌های رمزنگاری بر ر وی داده‌های خام (plain text) كه قراراست
از یك كانال ارتباطی غیرامن مثل اینترنت عبور كنند، اعمال می‌شود و محرمانه ماندن داده‌ها را در طول كانال انتقال تضمین می‌ك نـ د .

 

دانلود فایل

پشتیبانی اول پیامک تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

 پکیج دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

 خرید دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

 سایت دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

 بهترین دانلود پاورپوینت SSL (secure Socket Layer )

آپلود عکس