دسته‌بندی نشده · نوامبر 10, 2021 0

دانلود دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

دانلود دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

با کیفیت ترین دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس , دانلود دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس از سیدا , سایت دانلود دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

دانلود-پاورپوینت-امنيت-در-لينوكسلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 14 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

بنام خدا
امنيت در لينوكس
در دنیای ارتباطات، اتصالات اینترنتی کم‌هزینه و تولید پرسرعت نرم‌افزار، مقوله امنیت بیش از پیش، اهمیت پیدا نموده است و در حال حاضر، به یکی از نیازهای اساسی ما تبديل شده است. هنگامی ‌که داده‌های شما در اینترنت از نقطه A به نقطه B می‌رود، در بین راه ممکن است از چندین نقطه دیگر عبور کند که این عمل به دیگر کاربران امکان قطع کردن مسیر و حتی تغییر داده‌های شما می‌دهد. حتی کاربران دیگری نیز ممکن است از روی بدخواهی و عناد، داده‌های سیستم تان را علیرغم میل شما تغییر دهند. همچنین دسترسی بدون اجازه به سیستم شما، ممکن است توسط مهاجمان، که آنها را با نام ‘ ’cracker ها می‌شناسیم، صورت گیرد. این افراد با استفاده از اطلاعات بدست امده جعل هویت نموده اطلاعات شما را دزدیده و حتی ممکن است به شما امکان دسترسی به اطلاعات سیستم خودتان را ندهند.
:Buffer Overflow این شرایط هنگامی رخ می‌دهد که کاربر یا فرايندی بخواهد داده‌های بیشتری را در بافریک برنامه ذخیره كند و سپس بخواهد داده‌های واقعی برنامه را با دستورالعمل هایی بازنویسی نماید.
:Cryptography علمی وابسته به ریاضیات که با تبدیل داده‌ها و انتقال آن- به گونه‌ای که مفهوم آن پیچیده و مبهم شود- سر و کار دارد. این داده‌های انتقال یافته از تغییرات و تبدیلات ناشناخته و یا استفاده غیر مجاز، مصون می‌مانند.
:Denial of Service هنگامی رخ می‌دهد که یک فایل یا منبع توسط مهاجمانی مورد حمله قرار گیرد و مانع استفاده آن منبع توسط کاربران مجاز و قانونی‌اش شود.
:IP Spoofing حمله‌ای که در آن یک ميزبان را به ميزبان دیگری مبدل می‌کنند. از این حمله به این منظور استفاده می‌شود که مقصد داده‌ها را از یک میزبان به میزبان دیگر، ردیابی نمایند. از اینرو مهاجمان مانع رسیدن داده به مقصد واقعی‌اش می‌شوند. این حملات از نوع يكطرفه است.
تعاريف اصطلاحات امنيت
:Port Scanning فرآیندی است که طی آن، پورتهای فعال روی یک سیستم تعیین می‌گردند. این امکان عموماً، یکی از عوامل آگاه ‌کننده از وجود یک حمله می‌باشد.
:Packet Filtering یکی از روشهای کم کردن ترافیک شبکه است که بین واسط های فایروال در سطح شبکه حرکت می‌کند. سپس داده‌های شبکه طبق اطلاعات موجود در بسته داده‌ها تحلیل می‌شوند و طبق خط مشی امنیتی فایروال، دسترسی داده شده یا سلب می‌‌گردد.
:Proxy Gateway بعنوان دروازه های برنامه‌های کاربردی نیز شناخته می‌‌شوند که برنامه‌ای دیگر مي توانند از اين طريق با انها ارتباط داشته باشند. همچنين معمولا بر روي فايروال بعنوان مخفي ساز ادرس IP كامپيوتر شما برای كاربران موجود در اينترنت بكار می رود.

 

دانلود فایل

پشتیبانی اول پیامک تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

 پکیج دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

 خرید دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

 سایت دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

 بهترین دانلود پاورپوینت امنيت در لينوكس

آپلود عکس