دسته‌بندی نشده · نوامبر 10, 2021 0

دانلود دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

دانلود دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

با کیفیت ترین دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C) , دانلود دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C) از سیدا , سایت دانلود دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

دانلود-پاورپوینت-اتاق-بازرگانی-(i-c-c)لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 20 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

بسم الله الرحمن الرحیم اتاق بازرگانی (I.C.C)
1
اتاق بازرگانی چیست؟
اتحادیه های محلی از افراد شاغل در امر تجارت که به منظور رونق و رفاه جامعه علی الخصوص از لحاظ منافع بازرگانی تشکیل شده اند ، اتاق بازرگانی نام دارد.
هر اتاق بازرگانی معمولا یک هیئت مدیره منتخب دارد و امورمربوط ازطریق کمیته های تخصصی دنبال می شود.
از میان فعالیت هایی که معمولا توسط این کمیته ها انجام می شود ، می توان به اقدامات و تلاش های صنعتی در جذب صنایع جدید به منطقه مربوطه و تهیه اطلاعات و ارائه مشاوره به دولت در مباحثی چون اختلافات کارگری تا مباحث مربوط به مالیات ورونق صنعت گردشگری در شهرها اشاره نمود.
2
تاریخچه اتاق بازرگانی در جهان :
تاریخچه و قدمت اتاقهای بازرگانی در جهان به سال 1599دربندر مارسی فرانسه باز می گردد ، بعدها درپی صدور یک فرمان سلطنتی در سال 1701 اتاق های بازرگانی در سراسر کشور فرانسه بر پا شدند.این تشکیلات به سرعت در قرون 17و18در سراسر خاک فرانسه گسترش یافت ، پس از انقلاب فرانسه ظهور اتاق های بازرگانی به تمام اروپای غربی گسترش یافت. اولین نهاد در خارج از فرانسه در جزیره جرسی به سال 1768در خاک بریتانیا شکل گرفت.
البته این اتاقها در هرکشوری مطابق با آداب و رسوم ملی ومحلی توسعه یافتند . به همین دلیل،علی رغم ویژگی های مشترک ، تفاوتهای عمده ای نیز میان آنها وجود داشت.اما مهم ترین ویژگی مشترک آنها ، نقش و صلاحیت اتاقهای بازرگانی در عهده دار بودن نمایندگی فعالان اقتصادی در هر ناحیه بود.
3
اتاق بازرگانی و صنایع آمریکا :
در آمریکا اولین اتاق بازرگانی به سال 1768در ایالت نیویورک ایجاد شد ، و تا سال 1870 چهل اتاق بازرگانی در آمریکا تاسیس شد.
اما ایده تاسیس یک موسسه ملی برای حمایت وپشتیبانی از منافع تولید کنندگان وبازرگانان مشاغل شهروندان آمریکا ، برای اولین بار از زمان پرزیدنت ویلیام هوارد تافت رئیس جمهور وقت آمریکا در سخنرانی وی در میان نمایندگان کنگره این کشور در هفتم دسامبر سال1911اعلام شد.
او در این سخنرانی بر لزوم تاسیس یک سازمان مرکزی مرتبط با مجامع ومحافل محلی مختلف بازرگانی برای دفاع از منافع تولید کنندگان وبازرگانان وتجار آمریکا تاکید کرد ، در حال حاضر و 90 سال بعد از این سخنرانی اتاق بازرگانی ایالات متحده آمریکا با پوشش 3 میلیون واحد اقتصادی ، حدود 3 هزار اتاق محلی و فدرال ، 830 انجمن وبیش از 90 اتاق مشترک نقش بسیار فعالی در اقتصاد این کشور بازی می کند.
4
برخی از اقدامات اتاق بازرگانی آمریکا :
مرکز تربیت وآماده سازی نیروی کار) از جمله کارهای این مرکز در این زمینه:
توسعه وترویج اقدامات آموزشی وتربیتی مرتبط با نیروی کار وانجام تحقیقات وپژوهش های لازم در این زمینه ، راه اندازی دوره های آموزشی ویژه آماده سازی وتربیت نیروی کار
خدمات اطلاع رسانی بازرگانی آمریکا :
این مرکز به طور منظم آمار و ارقام مربوط به اشتغال وابعاد مختلف دیگر کسب وکار را از منابع مختلف دولتی و غیر دولتی جمع آوری کرده وآن را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد .
مالیات های معقول :
اگر چه انواع مالیات ها در آمریکا کاهش یافته است ولی باز هم قوانین مالیاتی آمریکا پیچیده بوده وبار آن هنوز بر دوش مشاغل کوچک ومتوسط سنگینی می کند . لذا اتاق بازرگانی آمریکا تلاش می کند تا علاوه بر ساده سازی قوانین مالیاتی ، کاهش های بوجود آمده را نیز دائمی کند
5

 

دانلود فایل

پشتیبانی اول پیامک تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

 پکیج دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

 خرید دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

 سایت دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

 بهترین دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I C C)

آپلود عکس